Skip to main content

Meie missioon on muuta kunst kättesaadavaks kõigile soovijatele, inspireerides ka uute surematute teoste sündi

ART LINK BALTIC

Art Link Baltic ajalugu sai alguse Lillehammeris Norras, kus alustati pildiraamide tootmist aastal 1983. Aastate jooksul on ettevõtte omanikud vahetunud ja juriidiline struktuur muutunud ning tänaseks asub ettevõtte peakontor Eestis, kus toimub globaalsete äriprotsesside juhtimine.

Aastate jooksul on pildiraamidele lisandunud ka muud seinakujunduse tooted, näiteks peeglid, canvas’ed, kellad, maalid, postrid jms. Meie peamiseks turuks on Euroopa, kuid tänu esindatusele globaalses jaeketis, leidub meie tooteid poodides üle maailma.

OMA TEHASED ÜLE MAAILMA

Art Link’I peakontor ja keskladu asuvad Eestis. Kuid meie tooted valmistakse meie oma tehastes nii Eestis kui Hiinas. Me anname tööd ligi 200 inimesele. Oleme Eestisse rajamaas uut tehast, mis peaks valmis saama 2021. A lõpuks.

Väiksemad tellimused saadame klientidele oma kesklaost. Suuremad tellimused saadame kohale otse kliendile kõige lähemast tehasest. Kõik meie tehased on läbinud BSCI auditi ja omavad FSC sertifikaati.

ART LINK NUMBRITES
5.3
toodet aastas
0.7
toodet laos
28
tegutsenud
2
oma tehast
KVALITEEDIJUHTIMINE

2020. a omistati Art Link Baltic’ule usaldusväärsuse kinnitus, rahvusvaheline kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001:2015. Sellega tagab ettevõte, et juhindub oma tegevuses püstitatud eesmärkide saavutamisest ja kokkulepetest kinnipidamisest ettevõtte kõigis tegevusvaldkondades.

Art Link panustab samuti ühiskondlikesse ettevõtmistesse ning toetab projekte, mis tugevdavad kohalikke kogukondi. Art Link Baltic’ul on tugev finantsvõimekus ning kompetentsed töötajad edasise kasvu tagamiseks.